Unikátní událost pro investory a rostoucí firmy hledající podporu

Venture Club pořádá Venture Club Pitch Night

Venture Club, investiční a společenský klub investorů, oznamuje konání prvního ročníku Venture Club Pitch Night. Během speciálního večera dostanou inovativní projekty možnost představit své podnikání renomované porotě a investorům. Akce je však otevřena všem se zájmem objevit nové zajímavé firmy s potenciálem růstu.

Oficiální první ročník Venture Club Pitch Night se uskuteční dne 28. května 2024 v pražském Parku Atrium. Každá firma obdrží vymezený čas a strukturu pro prezentaci, zatímco hosté při hlasování diváků a porota budou vybírat vítěze. Ten získá nejen titul a ceny partnerů ale i příležitost k navázání kontaktů s klíčovými hráči na trhu a třeba i investici. Pro projekty běží před akcí 7. 5. až 21. 5. předkola, ze kterých výbor klubu a porota akce vybere 6 až 8 uchazečů o investici na finálový večer. Vítěz večera následně bude mít příležitost získat investici přímo od členů Venture Clubu během jednoho z jejich setkání, Dnu D.

“Pitch Night je jednou z aktivit Venture Clubu, umožňující talentovaným podnikatelům ukázat své projekty v akci a získat jak finanční podporu, tak důležité obchodní kontakty. Událost slouží jako most mezi inovativními nápady a zkušenými investory. Široké veřejnosti zase otevírá dveře k tomu najít zajímavé společnosti, v nichž se mohou aktuálně osobně podílet na úspěchu,” vysvětluje záměr akce Petr Šedivý, CEO Venture Club Invest s.r.o. a předseda výboru Venture Club z.s.

Venture Club Pitch Night tedy slibuje představení zajímavých firem i příležitost pro investory a zástupce firem objevit nové rostoucí společnosti s potenciálem k financování. Večer rovněž nabídne exkluzivní příležitost pro networking a diskuzi s podnikatelskými lídry během navazujícího společenského večera. Dveře jsou otevřeny zkrátka každému se zájmem o české startupové a investiční prostředí.

Vstup je volný. Pro účast je jen nutné se zaregistrovat online nebo osobně předem. Počet míst je omezen, proto doporučujeme tak učinit co nejdříve. Pro další informace a registraci navštivte webové stránky Venture Clubu.

Pitch Night 2