UBM: Nové byty rezidenčního projektu Arcus City v prodeji

V rezidenčním projektu Arcus City, v městské části Praha – Řeporyje, spustila společnost UBM Development Czechia prodej dalších bytů v centrální části projektu. V nabídce je 63 moderních bytů a zároveň několik obchodních jednotek, vhodných pro malé obchody či služby. Výstavba byla zahájena v srpnu 2022 a její dokončení je plánováno na prosinec 2024. První etapa Arcus City má dokončenou hrubou stavbu a k prodeji zbývají poslední čtyř jednotky. Prodej zajišťuje realitní kancelář Lexxus Norton.

Areál Arcus City vzniká ve třech etapách. Součástí projektu je náměstí s relaxační zónou a obchody. Bytový dům se třemi věžemi G, H, I v centrální části obsahuje pestrou nabídku bytů – a to v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 38,9 m2 do 101 m2. Každá jednotka má prostorný balkón, terasu nebo předzahrádku. Byty jsou nadstandardně vybaveny velkoplošnými dřevěnými okny a dřevěnými podlahami. Samozřejmostí jsou sklepy a parkovací stání v suterénu budovy.

„S výstavbou Arcus City, našeho největšího rezidenčního projektu v Praze, postupujeme velmi rychle vpřed. Těší nás velký zájem o bydlení v této nově vznikající čtvrti v Praze-Řeporyjích,“ říká Alice Slámová, marketingová a obchodní ředitelka společnosti UBM Development Czechia.. „Díky spolupráci se společností Hypoasistent máme možnost získat financování pro koupi bytu za výhodnějších podmínek. Pro prvních deset kupujících v bytovém domě GHI z druhé etapy nabízíme navíc parkovací stání zdarma. V současné době připravujeme třetí etapu se čtyřmi nízkopodlažními bytovými domy, které v souladu se strategickým mottem společnoti „green, smart and more“ realizujeme jako kombinované dřevostavby s hlavními nosnými prvky z masivních dřevěných panelů.“

UBM při výstavbě dbá rovněž na životní prostředí a bytový dům realizuje s ekologickou certifikací BREEAM. Certifikace obsahuje standard postupů v oblasti navrhování a realizace budov s důrazem na trvalou udržitelnost a je praktickým měřítkem k popisu vlivu budovy na životní prostředí a úspory energií.

Novou čtvrť charakterizuje klidná rodinná atmosféra, kterou umocňuje krásná příroda v okolí. Současně disponuje veškerou občanskou vybaveností, v blízkosti se nachází školy, školky, supermarkety, restaurace, pošta a další obchody. V Arcus City vznikne autobusová zastávka spojující rezidenční areál se stanicí metra B – Stodůlky, což obyvatelům zajistí výborné spojení do centra Prahy (cca 20 min). Na příjemné procházky lze vyrazit do nedalekého Prokopského a Dalejského údolí nebo do bioparku Řepora.