Odstartoval třetí ročník Akademie pro začínající podnikatelky

V lednu odstartovala registrace do třetího ročníku úspěšného projektu Akademie pro začínající podnikatelky (Academy for Women Entrepreneurs – AWE). Zájemkyně o studium se mohou hlásit do 10. února 2023.

Academy for Women Entrepreneurs (AWE), program iniciovaný americkou vládou, se v roce 2022 objevil ve více než 80 zemích. Vzdělávací program si klade za cíl otevřít cestu k podnikání až pro 70 000 žen. V České republice realizuje tento program organizace Business & Professional Women CR (BPWCR), s podporou Velvyslanectví USA v ČR. Český program získal nejvyšší ocenění ze všech zapojených zemí a pomohl k úspěchu nejen vítězkám dvou dosavadních ročníků – Heleně Bartošové (Filharmoniště) a Kláře Hrdé (Semínkovna). Nyní mají možnost i další zájemkyně o vlastní podnikání.

Vzdělání, zkušenosti, kontakty, možnost vyhrát 50 000 Kč

Akademie AWE je certifikovaný vzdělávací projekt, určený začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Studium je založeno na programu Dream Builder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Během čtyřměsíčního intenzivního programu (březen až červen 2023) na účastnice čeká 13 online lekcí v angličtině, které doprovází pravidelná týdenní setkávání, v češtině, s lokálními facilitátorkami. Úspěšné absolventky získají prestižní certifikát Thunderbird School of Management a mají možnost se zapojit do soutěže o výhru 50 000Kč za nejlepší projekt.

Kromě toho na účastnice čeká networking a podpora skvělé komunity, přístup do mentorské sítě Business & Professional Women CR, a to vše nejen v průběhu programu, ale i po jeho skončení. Díky spolupráci s Velvyslanectvím USA v České republice účastnice za celé studium zaplatí pouze 2600 Kč. Uzávěrka přihlášek je 10. února 2023, vybráno bude 45 žen, projekt začíná 8. března. Odkaz na přihlášky:

Přihláška do 3. ročníku Academy for Women Entrepreneurs (google.com)