České FinGO vyrostlo v roce 2022 o polovinu

Zdroj: www.visuals.sk - Milan Strapko

Česká digitální poradenská síť FinGO.cz vyrostla co do počtu vázaných zástupců v průběhu roku 2022 o polovinu své velikosti. Stala se tak nejrychleji relativně rostoucí makléřskou společností v České republice v roce 2022.

Digitální poradenská síť FinGO.cz vyrostla v roce 2022 o 54,7 % v segmentu vázaných zástupců pro investice a dokonce o 56 % v počtu vázaných zástupců zprostředkovávajících pojištění. V oblasti spotřebitelských úvěrů pak vzrostla síť FinGO nejvíce, celkem o 69%. Stala se tak v těchto třech sledovaných kategoriích nejrychleji relativně rostoucím makléřem na českém trhu za rok 2022. V absolutních číslech vzrostly řady společnosti FinGO.cz o 81 investičních, 131 pojišťovacích a 195 vázaných zástupců pro oblast úvěrů.

Jakub-Ryba-reditel-marketingu-a-inovaci
Jakub Ryba, ředitel marketingu a inovací společnosti FinGO.cz, zdroj: FinGO.cz

Ředitel marketingu a inovací ve společnosti FinGO.cz Jakub Ryba k výsledkům říká: „FinGO je na českém trhu jen něco málo přes rok. I za tak krátkou dobu se nám ale podařilo zaujmout pevné místo na poradenském trhu v České republice. Nové poradce přitahujeme zejména propracovaným digitálním systémem zprostředkovávání poptávek FinGO Market, přes který se nám podařilo historicky vygenerovat už několik desítek tisíc poptávek pro naše poradce.”

Zdroj: www.visuals.sk – Milan Strapko

FinGO.cz za rok svého působení na českém trhu spustilo například on-line nástroj na oceňování nemovitostí, který zdarma pomáhá klientům získat lepší přehled o cenách nemovitostí za účelem koupě, prodeje nebo pojištění nemovitostí. V nedávné době pak oznámilo otevření první z poboček sítě FinGO Premium, která bude určena klientům preferujícím spíše prvotní osobní kontakt s finančním poradcem.