Asseco Solutions rozšiřuje portfolio o špičkové docházkové, plánovací a přístupové systémy

Téměř tisícovku zákazníků, včetně nejvýznamnějších společností v rámci svých segmentů, má na českém a slovenském trhu společnost ANeT-Advanced Network Technology, poskytující komplexní služby v oblasti docházkových systémů, systémů pro plánování lidských zdrojů a dále přístupových a stravovacích systémů. Firma, která je předním dodavatelem těchto systémů pro soukromý i veřejný sektor v České a Slovenské republice, se od 1. prosince 2022 stala součástí společnosti Asseco Solutions.

„Naším cílem se v poslední době stali specialisté poskytující komplexní služby v oblasti identifikačních systémů,“ objasňuje důvody nejnovější akvizice své společnosti Jiří Hub, výkonný ředitel Asseco Solutions ČR, a dodává: „Záměrem akvizice je doplnit naše portfolio o další specializovaná řešení, v tomto případě konkrétně o docházkový systém, software na plánování lidských zdrojů, přístupový systém a stravovací systém.“

ANeT nabízí software i hardware vlastní výroby, který zahrnuje různě kombinovatelné moduly včetně aplikací pro automatické plánování pracovníků, práci s agenturami či mobilní aplikaci pro koncové uživatele, stejně jako několik typů přístupových terminálů od těch nejjednodušších po vysoce sofistikované.

„O kvalitě a komplexnosti našich služeb se přesvědčila takřka tisícovka firem, které naše systémy využívají,“ říká výkonný ředitel společnosti ANeT Jiří Peterka. „Jsme schopni nabídnout řešení do všech oborů průmyslu i do státního sektoru. Proto začlenění do skupiny s tak vynikající pozicí na trhu ERP, jakou je Asseco Solutions, vnímáme jako velkou příležitost pro naši společnou budoucnost.“

Společnost ANeT-Advanced Network Technology byla založena a doposud vlastněna třemi majiteli, kteří v ní i nadále budou působit v rolích topmanažerů – výkonným ředitelem Jiřím Peterkou, obchodním ředitelem Karlem Kallabem a Michalem Chaloupkou jako technickým ředitelem. Na trhu působí od roku 1993.